Publikuar: Mar 18 2018 11:48

PONTIAC VIBE 2005(automatik) 1.8

EUR

Publikuar: Mar 18 11:48
Shikime: 29
PONTIAC VIBE 2005(automatik) ne gjendje shume te mire xhenerike. Sherbimi vaj filtra i sapo bere ne Itali. Dogana dhe letrat e paguara per 1 vit. Klima. Makine e vecante ndryshe nga te tjerat. AUTOMATIKE tiptronic. Motorr 1.8
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692129778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione