PEUGEOT 306 GAZ BENZIN KONDICIONER

1 000 EUR

1 450 EUR

Shitet nga: auto Sot 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
306

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Peugeot 306 2001 Manual Benzin Gaz e shenuar ne leje kondicioneri ne super gjendje ftohe dhe ngrohe ,makina eshte sic e shihni ne foto ne gjendje mekanike te mire
Pasqyra me butone ,sensor shiu
Sherbimet e bera :
Freksion LUK Kit me fature
Bateri e re me fature
Frena Tamburo te para cift te reja
Mbushur me Gaz Kondicioneri nuk ka rrjedhe.
Nderrim Vaj motorri +kambjo filter ajri filter benzine
Makina eshte sic e keni ne foto.
Makina ka nevoje per disa sherbime te thjeshta
Takse dhe siguracion mbarojne ne tetor 25 2021
Makina ka bere me 25 mije leke Gaz 550 KM!
Impjanti STAG GO FAST 200 11 muaj perdorur pa asnje lloje difekti
auto
  Online
0695403261
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione