Pezho 207 1.4 Naft 2009 - Sapo Targuar

3 300 EUR

Shitet nga: Pezho Sot 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Pezho 207 motorr 1.4 Naft ,Kamio Manuale , Viti Prodhimit 2009 Ne leje qarkullimi , Me 172.000 Km
Xhama Elektrik , Klima , Cd Player , Goma te Reja ,Xhama te zinj Me certifikat per 5 Vjet , Takasa Siguracion te sapo paguar per 1 vit Kolaudimi per 2 vjet deri ne 2023
Ne gjendje shum Te mir dhe shum ekonomike
Cmimi - 3.300 Euro I diskutushem
Cel - 069 48 31 638
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione