Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 12 2023 11:18

OKAZION PEUGEOT BIPPER

EUR

Publikuar: Korr 12 11:18
Shikime: 1
📂Marka: PEUGOT
📂Modeli: BIPPER
📂Viti: 2012
📂KM: 182.623
📂Motorri: 1.3
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUAL
📁Opsionet :
📁Clima AC
📁Xhama Elektrik
📁Sallon Shume i Paster
📁Dyert mbrapa me Shin
📁5 - Marshe + R
📁Goma 90%
📁AUDIO , AM, FM RADIO , CD , AUX
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA

🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo

📂CMIMI OKAZION : 4.300 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

ℹ️Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel☎️: 0685605840
✅WhatsApp: 0699984999
🚘📍LUSHNJE
Përshkrimi i linkut

Auto Almet

Auto Almet shpk është një ndër kompanitë e para në tregtimin e automjeteve në vendin tonë. Eksperienca e sukseshme mbi 20 vite në këtë fushë tregon rezultatet e një pune të përkushtuar dhe cilësore. Klient të kënaqur dhe besnikë që na rekomandojnë dhe mbështesin prej vitesh. 

Makinat që ne tregojmë importohen nga vëndet e Europës dhe nga Kanadaja. Makina ekonomike dhe makina familjare nga Italia, Gjermania, Franca dhe Belgjika gjenden tek ne në gjëndje perfekte pune me kilometrazh të ulët dhe kilometra origjinale. 

Nëse dëshironi makina me naftë, makina me benzinë, ose makina benzinë- gaz, e dini se ku duhet të drejtoheni. Tek Auto Almet, secili mund të blej makina cilësore të markave dhe modeleve nga më të larmishmet: makina me xhama të zinj, me kamio automatike/ manuale, disqe të reja, sedilje me ngrohje, etj.

Cdo automjet e shoqërojme me 6 muaj garanci kambjo+ motorr duke ofruar çmime konkurruese dhe cilësi të garantuar.

Markat më të njohura dhe të shumëkërkuara prej jush i gjeni pranë hapsirës tonë të makinave tek Auto Almet. Je në mëdyshje ndërmjet një makine Benz, Ford apo Fiat? Apo jeni më tepër i apasionuar pas Audit, BMW apo Volkswagen? Stafi ynë gjithmonë do t'ju japë sygjerime profesionale dhe këshilla të vlefshme në përzgjedhjen tuaj. 

Gjithashtu, duke ju përgjigjur kërkesave tuaja, ne tregtojmë makina me motorra të madhësive edhe kabruranteve të ndryshme. Okazionet e makinave më të mira të përdorura dhe të markave më të kërkuara mund t'i gjeni tek ne. Makina sportive, makina familjare, makina SUV, makina rurale apo urbane me çmime okazion dhe të përballueshëm për këdo. 

Nëse akoma po mendoheni për të blerë një makinë komode, me çmim ekonomik dhe në kushte të mira motorrike dhe gjenerike na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 0692083045
ose në emailin tonë: [email protected]
Por mos harroni të na ndiqni dhe në instagram: autoalmet_altin_krakulli
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto Almet shpk është një ndër kompanitë e para në tregtimin e automjeteve në vendin tonë. Eksperienca e sukseshme mbi 20 vite në këtë fushë tregon rezultatet e një pune të përkushtuar dhe cilësore. Klient të kënaqur dhe besnikë që na rekomandojnë dhe mbështesin prej vitesh. 

Makinat që ne tregojmë importohen nga vëndet e Europës dhe nga Kanadaja. Makina ekonomike dhe makina familjare nga Italia, Gjermania, Franca dhe Belgjika gjenden tek ne në gjëndje perfekte pune me kilometrazh të ulët dhe kilometra origjinale. 

Nëse dëshironi makina me naftë, makina me benzinë, ose makina benzinë- gaz, e dini se ku duhet të drejtoheni. Tek Auto Almet, secili mund të blej makina cilësore të markave dhe modeleve nga më të larmishmet: makina me xhama të zinj, me kamio automatike/ manuale, disqe të reja, sedilje me ngrohje, etj.

Cdo automjet e shoqërojme me 6 muaj garanci kambjo+ motorr duke ofruar çmime konkurruese dhe cilësi të garantuar.

Markat më të njohura dhe të shumëkërkuara prej jush i gjeni pranë hapsirës tonë të makinave tek Auto Almet. Je në mëdyshje ndërmjet një makine Benz, Ford apo Fiat? Apo jeni më tepër i apasionuar pas Audit, BMW apo Volkswagen? Stafi ynë gjithmonë do t'ju japë sygjerime profesionale dhe këshilla të vlefshme në përzgjedhjen tuaj. 

Gjithashtu, duke ju përgjigjur kërkesave tuaja, ne tregtojmë makina me motorra të madhësive edhe kabruranteve të ndryshme. Okazionet e makinave më të mira të përdorura dhe të markave më të kërkuara mund t'i gjeni tek ne. Makina sportive, makina familjare, makina SUV, makina rurale apo urbane me çmime okazion dhe të përballueshëm për këdo. 

Nëse akoma po mendoheni për të blerë një makinë komode, me çmim ekonomik dhe në kushte të mira motorrike dhe gjenerike na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 0692083045
ose në emailin tonë: [email protected]
Por mos harroni të na ndiqni dhe në instagram: autoalmet_altin_krakulli
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692083045

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione