Publikuar: Sht 25 2019 05:29

URGJENT! ....PEZHO 207 BENZINE Viti 2008

Publikuar: Sht 25 05:29
Shikime: 1
Pezho 207 viti 2008 DOGANE e paguar. 150 000 kilometra xhamat dhe pasqyrat elektrike 2 celsa me pult origjinal. cd plyaer original. navikatror, komando ne timon ,klima .Dje ka ardhur nga italia sic i shikoni ne foto dhe video. cmimi 3500 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione