Publikuar: Maj 30 2023 11:41

Okazion shitet Opel Zafira

EUR

Publikuar: Maj 30 11:41
Shikime: 2
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 NAFTE
MOTORR ECO-TEC ME ZINXHIR SHUME EKONOMIKE
KAMBIO MANUAL
VITI 2002
MAKINA KA PUNUAR SI TAKSI DHE AKTUALISHT KA TE GJITHA PARAMETRAT QE DUHEN PER TE QENE NJE MAKINE TAKSI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE.
SHITET PER ARSYE TE MBYLLJES SE AKTIVITETIT.
MUND TE PERDORET SI TAKSI PERSERI OSE MUND TE BLIHET PER PJESE KEMBIMI
CMIMI 1800 euro I DISKUTUESHEM
TEL: 068 25 55 148
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682555148

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione