Published: Korr 16 2018 11:06

shitet

LEK

Published: Korr 16 11:06
Views: 5
shes makinen ne gjendje te mir. opel vektra shitet 800 qind mi lek i pa diskutushem fare ka 2 muaj qe i kan mbaruar letrat vetem njerez serjos jo telefonata kot makina punon dhe benxhin dhe kas ne gjendje te mir ka nevoj per gjera te vogla.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0684036166

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information