Publikuar: Nën 06 2022 08:02

Shitet urgjent, Opel Vectra

EUR

Publikuar: Nën 06 08:02
Shikime: 266
Oferte Opel Vectra 2.2 CDI, viti i prodhimit 11/2003, 300.000 km origjinale, i ardhur nga Zvicrra dhe i perdorur ne Kosove. Nafte, automatike. Per kontakt ne viber ne nr +38344158592 pasi makina ndodhet ne Kosove.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
266
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344158592

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione