Publikuar: Korr 13 2018 11:22

Opel vectra

EUR

Publikuar: Korr 13 11:22
Shikime: 5
Shitet opel vectra per arsye mosperdorimi sepse kam makin te 2-te . Ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe nga ana vizuale . shum e paster si brenda dhe jasht . Me 2 pal disqe dhe goma verore dhe dimrore . Sherbimet para 5 muajsh te bera vaj. filtra gomina ferrota . Me letra deri ne fund te mars 2019
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692319767

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione