Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 06:24

Opel Mokka X Innovation 1.6 CDTi

EUR

Publikuar: Gush 12 06:24
Shikime: 1173
• Opel Mokka X Innovation 1.6 CDTi
• Viti 2017
• Km. 170.000
• Me Dogane Te Paguar
• Mokka Innovation •Interiori Lekur Designo •Kambio Automatike Tronic •Start/Stop •Keyless Entry •Kamer Parkimi •Sensor Parkimi •Navigator Multifunksional 3D Map Radio CD MP3 USB •Kompjuter Bordi •Clima •Sensor Drite dhe Shiu •Sendilet Me Ngrohje •Xhamat E Zinj Origjinal •Pasqyrat me Palosje •Isofix •Disqet 18
• Per Me Teper Info Kontakto Ne Numrin E Tel. 069 554 2347
Përshkrimi i linkut

Konan-Motors

Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1173
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione