Published: Korr 11 2018 06:41

Opel Meriva 2005

EUR

Published: Korr 11 06:41
Views: 11
Shitet opel Meriva 1.7 nafte viti 2005 me dogan te paguar e sapoardh nga gjermania ne gjendje super perfekte . E sapombushur me gaz kondicioneri me goma continental 80% me gomina dhe tjera sherbime te bera . Tapiceria karroceria dhe ana xhenerike super makine ideale per familje .teper ekonomike. Per cdo te interesuar nr kontakti :0699948707 .cmimi 2700€
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
11
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0699948707

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information