Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 700 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: AUTO Blevdi 04 Maj 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Makina sapo ka ardhur nga jasht .Eshte me dogane te paguar .Ka motorr 1.4 benzin ka.dhe impinat gazi i cili shkruan dhe ne librezen e makines.Xhamat e pasem i ka te zinj origial tr fabrikes .Per me shume info nr i kontaktit 0697941090
AUTO Blevdi
0697941090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione