Published: Korr 15 2018 01:07

Opel meriva viti 2008 1.7 naft

EUR

Published: Korr 15 01:07
Views: 6
Opel meriva
Viti 2008
1.7 naft
Dogan e paguar shqiptare gati per ti vendosur targat
Shume e mirmbajtur
Ska nevoj per asnje sherbim me te vogel
Kasetafon me cd aux origjinal
Komando ne timon
Xhama te zi origjinal
Disqe 16 me goma te reja
Kondicioner prefekt
Shum e paster brenda dhe jasht sic ka ardhur nga italia
186700 kilometra origjinale
Sendilet mbrapa me shine per te hapur hapsire mbrapa
Hapje mbyllje me pult
2 celsa me pult
Cmimi 3300 euro i diskutueshem
Numeri 0684317068
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0684317068

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information