Opel Corsa Benzine-Gas Viti 2009

4 100 EUR

Shitet nga: Livio Canka 25 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa,motorr 1.2 benzine gas,Viti 2009 2 muaj e ardhur nga Italia.Impianti gazit i montuar ne Itali.Makina eshte super ekonomike ne harxhim.Makina eshte ne super gjendje, i jane bere te gjitha sherbimet,nuk ka nevoje per asgje,pasi jam dhe vete mekanik.Cmimi 4400 euro
Livio Canka
355695671289
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione