Published: Korr 15 2018 12:47

Opel corsa 1.2 benzine AUTOMATIK

EUR

Published: Korr 15 12:47
Views: 4
Shitet opel corsa vp 2002 1.2 benzine automatike. Makina e sapoardhur nga italia dhe sesht makine trregu jam privat dhe arsyeja e shitjes esht se nuk me hyn ne pune me dogan te paguar gati per targa. Sh e paster si brenda dhe jasht. Kondicjoner goma te 4 te reja. Nuk ka nevoj per sherbimin me te vogel. Cmimi pak i diskutueshem
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0694342422

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information