Publikuar: Maj 20 2023 01:40

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

EUR

Publikuar: Maj 20 01:40
Shikime: 7
Opel Corsa
Viti: 09/2020
Black Packet Fabrike
1.2 Benzin 8Marshe Shume Ekonomike
Kambio Full Automat
Digital Cockpit (kilometrazh digital)
Eco-Sport-Sport+(Shume e shpejte dhe e sigurte ne rruge)
Start-Stop ne semafor
Tapiceri Gjysem Lekure
Fenere Matrix Inteligjent (Auto Beam)
Kamera 360* + Sensor Parkimi
Lane Assist(Te mban brenda vijave te bardha)
Vetfrenim ne rast pakujdesie
Pilot Automatik(cruise control)
Keyless Go(ndezje pa cels)
Palosje Pasqyrash
Pasqyron Tabelat e sinjalistikes rrugore ne kroskot

Makina esht version Full Extra
Gjendje Fabrike 10/10 + Garanci tek Opel Tirana deri 2025

00447387172314 (WhatsApp) Vetem Telefonata serioze!

17.999euro i diskutueshem (Mundesi Ndrrimi)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione