Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 26 2019 06:30

S H I T U R .....

EUR

Publikuar: Gush 26 06:30
Shikime: 28
OPEL ASTRA 🚘 MODEL 2006 ✅ MOTORR 1.7 NAFTE ( SHUM EKONOMIK ) ✅ 176.000 KM ME LIBER EDHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅ KAMBIO MANUALE - CD - OPSIONE ME TIMON - KONDICIONER - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - DISQE ALUMINI ETJ ... ✅ NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR ✅ CMIMI : 3200 EURO👍
INFO : 0692765740
PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍
Përshkrimi i linkut

Auto Class

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
0692126959
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692765740

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione