Publikuar: Mar 23 2023 01:46

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

EUR

Publikuar: Mar 23 01:46
Shikime: 6
Shitet per arsye kalimi n kategori tjeter , e levizur shume pak. Makine personale ( jo tregtar ) e mbajt ne garazhd. Servis i imjantit+servisi i makines i bere ne Shkurt 2023 plus dokumenta te paguar ne Dhjetor 2022 . Motor 1.6 benzine i thjeshte (jo me turbo - motori me i mire i Opel per gaz ,e perdorin Taxi-te) me impjantin me te mire te Landi Renzo me sprucim-lubrifikim me vaj i sapo vendosur me garanci. Kolauduar me kompjuter per harxhim optimal. Navigator te madh fabrike me harta te Europes ,sallon me ndricim te fshehte origjinal fabrike , sensor parkimi pas , pilot automatik, drita , frena & pasqyra elektrike , sensor dritash-xhamash, pompe uji & rrypa te nderruar , ferrota-kembe , distributor uji dhe depozite + antifrize te sapo nderruar , bobine + kandele bosch te saponderruara pas vendosjes se impjantit te gazit.Nuk ka nevoje per asgje .
Mund te nderrohet me Rav4 gaz benzine ose Vw Tiguan.
Cmimi 5900€ I negociueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698383151

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione