Publikuar: Tet 20 2020 09:58

Opel Astra 1.7 cdti

EUR

Publikuar: Tet 20 09:58
Shikime: 2
Shitet Opel Astra 1.7 cdti
•Shum ekonomike
Ngjyre e bardhe
Shum e paster brenda dhe jasht
Kompjuter bordi
Komanda ne timon
Sendilje me ngrohje
Kondicioner
Xhama elektrik
18500 km origjinale
Makina esht e ardhur nga Suedia para 2 muajsh me dogan dhe me letra te prera deri ne shtator 2021
Targa AB
Per me shum info +355676993220
Shitet urgjent.
Ju lutem vetem telefonata serioze.
Cmimi pak i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione