Publikuar: Qer 04 2023 04:37

Okazion

EUR

Publikuar: Qer 04 04:37
Shikime: 1
Shes Opel Astra H
- 220.000 KM
- Viti fundi i 2005
- Kambio manuale
- Diesel (nafte)
- Xhama elektrik
- Fener te rinj
- nr.tel : 0683716119
Makina eshte blere ne itali ne vitin 2021 ka dhe 4 goma dimri rezerv dhe 1 fener te perdorur. Shitet per arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355683716119

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione