Company ad Published: Jan 06 2023 01:39

OPEL ANTARA 2.2 Nafte 4x4 VITI 2014 Automatike

EUR

Published: Jan 06 01:39
Views: 1791
✅:OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 VITI 2014 📍✅AUTOMAT 📍
✅:DOGAN TE PAGUAR
✅:ECO TRAFIC
✅:KM:246 Mij ORIGINALE
✅:CMIMI:Disk
✅:GOMA 90% ME DISQE ALUMINI
✅:E PASTER NE PAMJE VIZIUALE
✅:SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
✅:XHAMA TE ZI TE FABRIKES
✅CD PLAYER MP3,AUX CARD MEMORYE USB
✅:CLIMA DIXHITALE ME 2 ZONA
✅:PASQYRA ME PALOSJE
✅:SENSOR SHIU
✅:LIMITATOR SHPEJTESIE
✅:ABS ESP AIRBAG
✅:MBYLLJE QENDRORE 2 CELSA
✅:XHAMA ELEKTRIK ETJ.
✅:☎️ +355 69 3333 550
💶:8000 i Disk
Link description

AlbaniaOnline Car Rental

AlbaniaOnline Car Rental ofron nje gamë të gjerë shërbimes, makina me qira, sherbim Taxi, transferta turistike etj. Fokusi ynë është i përqëndruar tek klienti. Stafi jonë ofron një shërbim cilësor dhe profesional.
Visit our store page

Airport Rd Rinas Tirana AL, Show on the map

https://albaniaonline.org/

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

AlbaniaOnline Car Rental ofron nje gamë të gjerë shërbimes, makina me qira, sherbim Taxi, transferta turistike etj. Fokusi ynë është i përqëndruar tek klienti. Stafi jonë ofron një shërbim cilësor dhe profesional.
1791
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information