Published: Jan 27 2023 09:44 Now viewing: 2

OPEL ANTARA ,AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 4x4, LEKURE, SENSOR

EUR

Published: Jan 27 09:44
Views: 798
Now viewing: 2
Shes Opel Antara me motor 200 nafte .kambjo automatike .dogane e paguar .ngjyre e zeze
Makina ka :
Klima me 2 zona
Navigator i madh
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike
Disqe alumini origjinal
Xhama te zinj
Komanda ne timon
Pilot automatik
4x4
Sensor parkimi para mbrapa
Sallon lekure ngjyre vishnje
Sedile elektrike dhe me ngrohje

Makina eshte e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Mund ta kontrolloni me mekanik
Gati per cdo lloj prove

Cmimi 5700 euro eshte i diskutueshem
tel 0684677129
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
798
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0684677129

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information