Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2023 09:14

##SHITUR## Opel Antara-Automatik

EUR

Publikuar: Korr 19 09:14
Shikime: 2
🇨🇭Shitet 🇨🇭
2.0 diesel //
Viti prodhimit 12.2007 //
Importuar nga zvicra//
238 mij kilometra te certifikuara//
Opsione shtes : kambio automatike, navigator, sensor parkimi, xhama te zi ,drita bi xenon , pilot automatik, sedile me ngrohje ,4x4 .Cmimi 6700 euro me dogan te paguar l📞0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione