Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 01:14

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

EUR

Publikuar: Sht 24 01:14
Shikime: 545
OPEL AGILA 1.2 BENZIN
VITI 2008
KONDICIONER
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 4900euro
0688242790
Përshkrimi i linkut

Auto Astiri

Auto Astiri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
545
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688242790

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione