Publikuar: Pri 28 2022 08:05

Shitet Nissan Xtrail 4X4 i 2020 Nafte Automatik

EUR

Publikuar: Pri 28 08:05
Shikime: 119
Kambio: Automatike
Cilindrata ( cc ):1749 cc
Karburanti: NAFTE
Fuqia motorike: 150 kf
Konsumi i kombinuar: 6.0 litra/100km
Gjatësia e mjetit (mm) 4690
Gjërësia e mjetit (mm) 1820
Lartësia e mjetit (mm) 1715
ABS (Anti Lock Braking Systems)
EBD (Electronic Brakeforce Distribution)
ESP (Electronic Stability Program)
Klima automatike Bi Zone
Frenat e dores automatike
Airbag anësore
Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm
Airbag perde
Airbag shoferi dhe pasagjeri
Radio / CD / MP3 / AUX / USB / SD / Bluetooth
Disqe Alumini 19"
Drita automatike
Sedilje Lekure ngjyre Bezhe Elektrike me ngrohje
Drita mjegulle përpara
Dritare me filter UV
Dritat Full LED adaptive
"ISOFIX" për sediljen e fëmijës
Pakete kromi
Sistem 4x4 inteligjent
Lexues tabelash
Sistem navigimi Satelitor - Nissan Connect
Kamera 360 Grade me veteparkim
Xhamat me komandim elektrik
Mbyllje qëndrore me pult
Keyless Entry & Go
E Bardhe Perle Metalike
Pasqyrat me komandim elektrik
Pasqyrat me palosje elektrike
Pilot automatik & limitues shpejtesie adaptiv
Sistem kunder kendit te erret
Sistem Audio BOSE®
Timon lekure multifunkional me ngrohje
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Sensor drite & shiu
Tavan panoramik me hapje
Shina silver mbi tavan
Dera e bagazhit full elektrike
Radar per frenim emergjent ne qytet
Asistence ne mbajtjen e korsise
Asistence zbritje per terrene te keqija
KM origjinale
1 pronar i meparshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
119
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione