Publikuar: Jan 05 2022 03:05

Shitet NISSAN X-TRAIL

EUR

Publikuar: Jan 05 03:05
Shikime: 29
🚘 NISSAN X-TRAIL 🚘

✅ Viti i prodhimit: 23.08.2010
✅ Motorri: 2.0 dCi (150 kuaj fuqi) Turbocharger, Intercooler, Naftë
✅ Konsumi: 7.5 l/100 Km
✅ Automatike
✅ Airbag
✅ ABS
✅ Goma dhe disqe të reja
✅ Euro 5
✅ All wheel drive (4x4)
✅ Kamera dhe sensorë parkimi
✅ Full extra

💡Makina disponon libër shërbimesh, e garantuar për dy vjet.
💡Makina ka hyrë në Shqipëri nga Gjermania më 29.12.2021
📝Disponon 2 celësa origjinalë, gomën rezervë dhe aksesorët e nevojshëm.
Cmimi: 12.000 Euro( i diskutueshem)
Për më shumë detaje:
📲 +355695712156
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695712156

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione