NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 400 EUR

Shitet nga: CCC Dje 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
SHITET NISSAN QASHQAI 2.0 DCI
4X4
2.0 NAFTE
VITI PRODHIMIT NENTOR 2011
148.500 KM
KAMBIO AUTOMATIKE
SENSORE PARKIMI
PILOT AUTOMATIK
KLIMA
SENSOR DRITASH SHIU
PASQYRA ELEKTRIKE
2 CELESA
LIBER SERVISI
RRIPI I FAZES DHE POMPA E UJIT E NDERRUAR NE 2019
CDO SHERBIM I KRYER TEK KONCESIONARI PERKATES.
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA ZVICRA.
MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONI

CMIMI 9400 EURO
CEL 0684741090
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.
.
.
.
Alfa Romeo Audi S-modele BMW Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Jaguar Jeep Lamborghini Lancia Land Rover Mazda Mercedes-Benz ?-Class B-Class C-Class CL-Class E-Class ML-Class R-Class S-Class SL-Class V-Class MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce Rover Seat Škoda Smart Suzuki WV Volkswagen Golf Passat Volvo 500L Bravo Cinquecento Coupe Croma Grande Punto Multipla New Panda Punto Evo Stilo B-Max C-Max EcoSport Express Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo RS-modele S-modele A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 R8 RS7 S7 V8, Abdroid Box, Facebook, Whatsap <br> Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio toyota yaris toyota yaris 1.4 toyota yaris nafte toyota auris nafte toyota auris diesel toyota auris 1.4 diesel toyota auris honda qashqai nisan kashkai tucson tukson x trail murano crv cx7 rx7 rav4 almeira +2 japan

CCC
  Online
0684741090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione