Published: Jan 27 2023 08:34

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE

Published: Jan 27 08:34
Views: 419
Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre blu .sapo ardhur me dogane te paguar .me kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .

Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini origjinal . gomat 100% te reja.
199230 km Origjinale

Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.

Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj .

Cmimi 5200 euro i diskutueshem
Tel 0683277623
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
419
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0683277623

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information