Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 30 2023 09:52

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 11 AUTOMAT ZVICRA CH

EUR

Publikuar: Mar 30 09:52
Shikime: 1877
🚘 NISSAN QASHQAI 2.0 DCI
🕹 KAMBIO AUTOMATIKE
⛽ KARBURANTI DIEZEL
❌ VITI 2011
📒 KM 188496 TE CERTIFIKUAR ME LIBER
🇨🇭 E ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭
4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE+ME PALOSJE KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KAMERA PARKIMI SENSOR PARKIMI SEDILIET ME NGROJE XHAMA TE ZINJ PANORAMIKE
Përshkrimi i linkut

ZvicraAuto

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Fier-Lushnje Km5 Tregoje në hartë

0693447509

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Autostrada Fier-Lushnje Km5 0693447509
1877
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693447509

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione