Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 03 2023 08:09

2022 Nissan Qashqai 1.3 petrol Automat

EUR

Publikuar: Qer 03 08:09
Shikime: 28
New Nissan Qashqai Acenta Medium Spec 2WD 1.3L 4-Cylinder Gas CVT AT 150bhp

ngjyrat BLU / ZEZE / BARDHE / GRI e hapur / GRI e erret.

gjendje Antwerp
ne cmim nuk eshte perfshire transport e doganePaddle Shifter (CVT AT only),
8-inch Touchscreen,
Wirless Phone Charger,
6 Speakers,
17" Alloy Wheels,
Auto Wiper & Lights,
LED Headlampy w/ DRL,
LED Rear Lamp,
LED Front & Rear Fog Lamps,
Auto-Folding Heated Exterior Mirrors,
Shark Fin Antenna,
Rear Camera,
Parking Sensor Rear,
E-Parking Brake,
Dual-Zone A/C,
Rear Air Duct,
Drive Modes,
Steering Wheel Switches, 
2 x I-Keys (Hands free),
Cruise Control,
Leather Steering Wheel,
Driver Seat w/ Electrc Lumbar Adjust,
Saftey: VDS, HSA, Curtain, Front Side, Front Far Side Airbag,
Tire Pressure Monitor,
Emergency Spare Wheel

fotot nga interneti
contactoni whatsupp per fotot origjinale te ngjyres perkatese


Vetem dealer


Preferoj kontaktin me whatsupp
kujdes
jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi


Ju lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Specifikimet Anglisht
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione