Publikuar: Gush 27 2018 04:10

Nisann primera 2.0 benzin gaz

EUR

EUR
Publikuar: Gush 27 04:10
Shikime: 10
Nisann primera 2.0 benzin gaz me letra te prera per 1 vit shum ekonomike dhe ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo.lloj prove nga ana juja.makina ka impiant gazi me garanci nga servizi edhe eshte "euro4"e paster si makin dhe eshte portobagazh..makina posedon xhama elektrik,abs,kondicioner,sendilje lekure si dhe me ngrohje e elektirke..shitet per arsye mosperdorimi..cel 0686138157
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686138157

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione