Publikuar: Qer 03 2023 12:02

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

EUR

Publikuar: Qer 03 12:02
Shikime: 98
NISSAN NV 200 VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 1.5 NAFT SUPER EKONOMIKE
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL
ME CAMERA PARKIMI, GOMA TE REJA
GATI PER TARGA
MUNDESI NDRRIMI


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
98
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695263123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione