Publikuar: Mar 10 2023 12:57

Okazion

EUR

Publikuar: Mar 10 12:57
Shikime: 2501
Nissan Murano 10500€
Shes Nisan Murano FULL OPTION
Mundesi nderrimi/ me nderrim ka cmim tjeter
Mund te nderrohet me apartament ose makine te vogel
Viti 2011
Nafte 2.5 dci (Pa takse luksi)
Fuqia motorike: 190 KF
Automatike 4X4
Konsumi i kombinuar: 8.0L / 100 Km
Kilometra: 190 mije Km (Origjinale)
1. ABS + ESP + AFU
2. Klima automatike me 2 zona
3. Tapiceri e zezë lekure
4. Sediljet para dhe mbrapa me ngrohje
5. Pasqyrat elektrike me palosje dhe kamera
6. Sediljet elektrike me memorje me rregullim
7. Kamera parkimi mbrapa
8. Xhamat e pasem te erret
9. Navigator
10. Drita Bixenon
11. Tavan panoramik me hapje
12. Disqe 18 platin me goma 4 stinët me vlerë 500euro
13. Bagazhi elektrik me hapje mbyllje ne pult/buton
14. Asistence ne malore
15. Sistem audio Bose
16. Keyless Entry & Start
17. Pilot automatik me limitator
18. Sensor drite dhe shiu
19. Drita mjegulle
20. Kompjuter bordi
21. Timon lekure elektrik dinamik
22: Letrat te paguara deri ne 05.04.2023
Targuar per here te pare ne prill 2022 .

Makina ska nevoje per agje.
Vaj/filtra te sapo nderruara.
Tamburo dhe ferrota para dhe mbrapa te reja.
Makina eshte perdorur vetem nga nje person, (familjar qe jeton ne Gjermani)
Cmimi 10500 € me nje pale goma
11 mije me dy pale goma me gjithe disqe
0694266606
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2501
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694266606

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione