Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 11:48

NISSAN MURANO 2011 SUPER FULL

EUR

Publikuar: Gush 09 11:48
Shikime: 1276
Nissan Murano Exclusive. •Kilometra : 158.930 km origjinale. • Fener xenon/bixenon
• Kambio Automatike
•Motorri : 3.5 Benzine ( behet 100% me gaz)
• Kondicioner klimatronik dual zone
• Sistem audio CD MP3 Bluetooth
•Tavan Panoramic
• Timon elektrik
•Sedilje me ngrohje. •Dopio Airbag per drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin dhe Airbag ansore para dhe mbara curtain airbags
• Bluetooth dhe Cruis control
• Start and stop engine
• Navigator me touch
• Sensore ndricimi dhe sensore shiu
• Dritare me komandim elektrik individuale dhe te shoferi
• Mbyllje qendrore me pult (super lock system)
• Sistem lajmerues akustik per vendosjen e rripave te sigurimit
• Sensore parkimi mbrapa. Kamera parkimi.
• Dynamic Stability Control (DSC)
• Traction Control System (TCS)
• Anti-lock Braking System (ABS)
• Electronic Brake-force Distribution (EBD)
• Emergency Brake Assistance (EBA)
• Emergency Stop Signal (ESS)
• Tyre Pressure Monitoring System (TPMS)
Sherbimet e bera.
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
💶 Cmimi : 13.300 € i diskutueshem
☎️ Cel : 0682939444
Përshkrimi i linkut

Autotroll.al

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

liqeni thate tirane Tregoje në hartë

0682939444

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
liqeni thate tirane 0682939444

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione