Publikuar: Qer 11 2022 08:14

Pajero 2.5 TD nafte super gjendje !!

EUR

Publikuar: Qer 11 08:14
Shikime: 969
Motor 2.5td nafte.
Servise ne Mars.
Gomina te reja.
Freksion i ri.
Susta amortizator marka Kayaba te reja.
Goma all terrain gjendja 95%
Vajra te reja : diferenciali,kamio, ridoto dhe motori.
Ripa te rinj : faze + dinamo + stabilizatori
Sallon i ri.
Drita Led gjuetie.
Letrat deri Dhjetor kualidim 2 vjet.
Filtra : ajri nafte te rinj.
Me ngrohje ose freski por pa aircondicion.
Makina shitet ose nderohet me Mitsubishi L200 vitet 1993-2004. Toyota Hilux vitet 1985 - 1996
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
969
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355699305002

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione