Publikuar: Gush 07 2022 04:30

Mitsubishi Outlander Automat 2.4 Benz/Gas

EUR

Publikuar: Gush 07 04:30
Shikime: 822
Shitet Mitsubishi Outlander viti 2006,Automat, 201 mij km 2.4 benzine gas, impanti Landi Renzo i vendosur para 6 muajve. Super ekonomike, 4×4, ka 19 muaj qe perdoret ne Shqiperi e ardhur nga Gjermania, sherbimet e bera, bateri e re, goma te reja, vaj filtra ferrota, tambure te nderruara. Makina eshte e pershtatshme si per qytet dhe per terrene te veshtira. Letrat deri dhjetor 2022. Çmimi 4800 euro.
Tel 0693467784. Vetem bleres serioz, ata qe ja din vleren ksaj makine.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
822
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693467784

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione