Publikuar: Qer 05 2022 10:01

Mitsubishi Outlander 2011 2.2 DI-D

EUR

Publikuar: Qer 05 10:01
Shikime: 167
Mitsubishi Outlander 2011
2.2 DI-D
4WD + LOCK
Kambio Sport/Comfort 6G
239.772 km
Feneret me larje
F1
Crusie control
Butonat te timoni
Sediljet me ngrohje
Sediljet gjysem lekure gjysem cope
Sensor parkimi mbrapa
Xhama te zi mbrapa origjinal
Radio-CD-AUX
SRS
Airbag
Air conditioner
Clima
Kompjuter bordi
Sherbimet te gjitha te kryera me 239.000 km vaj, filter motorri, vaj, filter kambio, filter nafte, tamburo ferrota para mbrapa, goma 4 te reja + tamburo para te reja rezerve
Taksat dhe siguracioni te paguara deri ne qershor 2023

Cmimi 10.500€ i diskutushem vetem pasi te shihet

0684022104
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
167
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684022104

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione