Publikuar: Korr 24 2022 10:41

Mitsubishi Outlander 2.0 nafte

EUR

Publikuar: Korr 24 10:41
Shikime: 1254
Marka 👉 Mitsubishi
Tip 👉 Outlander
Forca motorrike👉 2.0
Lloji i kambjos👉 Manual
Karburanti 👉 Nafte
Viti i prodhimit 👉 2008
Numri i vendeve 👉 5+2
Ngjyra 👉 Zeze
Kilometrat👉 173.000
Cmimi 👉 Me marveshje

Pershkrim 👉 Mitsubishi outlanander, kamjo manual.
4 x 4- goma ne gjendje te mirë . pasqyra dhe xhama elektrike. Xhama te Zi . Radio, CD, Me dogane te paguar gati per targim, e gatshme per cfar do lloj prove dhe ku te deshironi. Dokumetat e paguara per 1 vit. Makina eshte me tvsh.

Kontakt:
👉tel 0677077772 Viber/WhatsApp
👉facebook AUTO Vanat
👉Instagram Auto Vanat
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1254
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677077772

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione