Publikuar: Qer 27 2022 03:57

MITSUBISHI OUTALNDER OKAZION!!!

EUR

EUR
Publikuar: Qer 27 03:57
Shikime: 972
Shitet MITSUBISHI OUTLANDER viti 2016. Makine ne pronesi te nje firme tregtare, e blere tek koncesionari Mitsubishi ne Tirane, me garanci nga koncesionari deri ne vitin 2021. Makine ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove. Sherbimet e kryera rregullisht prane koncesionarit dhe te dokumentuara ne libreze. 7 vende, 4x4, ndezje me buton, full opsion...
Cmimi 15.000 euro i diskutueshem!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
972
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione