Publikuar: Gush 03 2022 03:27

Mitsubishi Outlander benzine/gaz Automat 2009

Publikuar: Gush 03 03:27
Shikime: 1377
Shitet Mitsubishi Outlander Benzine/Gaz. Impjanti i gazit Lovato nder me te miret dhe brenda garancise.
Makina ka me pak se 1 vit qe eshte targuar per here te pare. Kamio Automat. Eshte 4x4 me komand qe mund ta vendosni si te doni. Me sensore parkimi. Me mbyllje qendrore me 2 çelsa. Xhama te zinje origjinal fabrike. Pasqyra elektrike. Dritat full Led. Ndezje me pult nga distanca. Me dokumenta te paguara. Ecen perfekt ne rruge. Sapo jane nderruar vaj + filtra Motori , vaj + filtra Kamio , filtra gazi. Ferota te 4 te reja. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Konsumi i ulet i karburantit.
Çmimi : 6999 € i diskutueshem
Tel : 0696114111
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1377
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696114111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione