Publikuar: Gush 14 2022 08:52

Mitsubishi Outlander benzine/gaz 4x4 2008

Publikuar: Gush 14 08:52
Shikime: 1445
Shitet Mitsubishi Outlander 2.0 Benzine/Gaz. Impjanti i gazit nder me te miret . Makina ka me pak se 3 muaj qe eshte targuar per here te pare. Kamio manual. Çdo gje origjinale. Me mbyllje qendrore me 2 çelsa. Xhama te zinje origjinal fabrike. Pasqyra elektrike. Dritat full Led. Me dokumenta te paguara per 1 vit dhe kolaudim 2 vjet. Me sensore parkimi. Ecen perfekt ne rruge. Sapo jane nderruar vaj + filtra Motori , filtra gazi. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Konsumi i ulet i karburantit.
Çmimi : 5900 € i diskutueshem
Tel : 0696114111
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1445
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696114111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione