Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 09:30

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

EUR

Publikuar: Gush 08 09:30
Shikime: 1028
MINI COOPER D COUNTRY MAN ALL4
✅VITI 2011
✅MOTORRI 1.6 NAFTE 4X4 TEPER EKONOMIK
✅KAMBIO MANUALE ( 6 MARSHE )
✅KM 168.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : FIKET / NDIZET NE SEMAFOR - CD - AUX - BLUETOOTH - USB - PILOT AUTOMATIK - OPSIONE NE TIMON - ESP - KLIMA - SENSOR PARKINGU - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. GOMA POTHUAJSE TE REJA.
MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 9200 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME MODELE MAKINASH NA NDIQNI
✅FACEBOOK : AutoclassTirana
✅INSTAGRAM : Auto__Class


AUDI A3 , AUDI A4 , AUDI A5 , AUDI A6 , AUDI A7 , AUDI A8 , AUDI Q5 , AUDI Q7 , AUDI Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4
VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER
FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO, NISSAN MICRA , ALMERA , NISSAN QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607
RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU SKODA - TOYOTA YARIS , TOYOYA RAV4 , TOYOTA COROLLA , TOYOTA AURIS , IQ
Përshkrimi i linkut

Auto Class

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
0692126959
1028
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione