Mini Cooper ClubMan -09

5 700 EUR

Shitet nga: AL 06 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Skrapar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
MINI
Mini Cooper ClubMan 09
Motor 1.6 Nafte
Kambio Manuale
Ne Gjendje te Shkelqyer Motorike dhe Estetike
Ardhur nga Gjermania ne Shtator 2020
Dogane + Targa te Paguara deri ne Shtator 2021
Goma te reja + Sherbimet te gjitha te Kryera

Shitet ose nderrohet
Kontakto ne WhatsApp +447879015720
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione