Publikuar: Maj 12 2020 06:33

Fugon sprinter

EUR

Publikuar: Maj 12 06:33
Shikime: 20
Gjendja eshte super per vitet qe ka ! Me 218 mij km , parktronik sistem , sensor para- mbrapa , kamera mbrapa, automatik, sobe ngohje dhe ne karroceri me nje tv monitor ne karroc me veshje alumini karroc , ferrota te reja me servis vaji dhe filtrash ne Gusht te bera te benzi ne Suedi Stockholm..per info tel.ne num 0682294538 vetem serioz ju lutem.eshte e sa po ardhur nga suedia
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682294538

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione