Publikuar: Sht 17 2019 03:35

SHITET BENC VIANO 2004 / 6+ 1 / 7900€ / Automat

EUR

Publikuar: Sht 17 03:35
Shikime: 83
Mercedes Benz Viano 220 CDI, kambio automatike, 260’000 km, ,7 vende, super full, sensor parkimi para dhe mbrapa, tavan xhami, 5 dyer, 2 dyer anesore me shina, sedilje lekure me ngrohje, ajer te kondisionuar me zona para dhe mbrapa, limitator shpejtesie, disqe alumini nr 18 origjinale, xhama te zinj origjinale te fabrikes, etj ekstra, super gjendje, me servis te sapo kryer, me letra te rregulla
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
83
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693771019

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione