Publikuar: Korr 14 2018 01:32

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

EUR

Publikuar: Korr 14 01:32
Shikime: 49
Shitet ose jepet me qera per kompani turistike me shoferin tone.

Super Mercedes Viano Fun
-Automat
- Vitprodhim 2004
- 254 mije km origjinale.
- Navi,sensor,
- Xhama te zinje origjinal fabrikes
-Clima dixhitale me dy zona,
-Pasqyra me mbyllje me buton
-Full servis e saponardhur nga zvicra
- Disqe me goma te reja
-Sediljet e pasme origjinale te fabrikes sherbejne si krevat.

Eshte versioni FUN Extra, per komoditet dhe udhetime familjare. Cmimi diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
49
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693570222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione