Publikuar: Gush 26 2019 06:02

Mercedes benz VIANO , 2.2

EUR

Publikuar: Gush 26 06:02
Shikime: 18
Shes makine Mercedes Benz Viano, motorr nafte 2,2, viti 2004 dhe taksa te paguara deri ne mes te Tetorit 2019
Makina ka 5 + 1 vende , e rregjistruar si veture.
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera pasi ka qene makine familjare dhe eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi.
Makina NUK NDERROHET, vetem shitet.
Makina ka 210,000 km.
Per me shume info ju lutem kontaktoni ne 0694419999.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione