Publikuar: Sht 22 2020 04:54

Viaono okazion

EUR

Publikuar: Sht 22 04:54
Shikime: 52
Mercedes benz viano 220 cdi - viti 2004 - full opsion - serviset e kryera plotesisht dhe gjithmone ne kohe 4 goma te reja - dekomentat deri ne fund te keti viti.makina shitet per arsye mos perdorimi ,makina eshte perdore per biznes familjar .e cilsoj eshte ne super gjendje .makina vetem shitet nuk nderrohet ju lutem telefonata serjoze cmimi 6000 euro .0698703350
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698703350

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione