mercedes benz Viano 3.0

8 000 EUR

Shitet nga: Auto Blevdi 04 Maj 07:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Viano
Ka ardhur nga gjermania .Eshte ne gjendie shume te mire .Ka motor 3000 kamio automat dopio klima para dhe mbrapa sendile lekur dhe me ngohje navi madh baxho sensor parkimi ganxhe per terheqje etj.Nr i vendeve ne leje eshte 7 plus 1 .Nuk ka takse lluksi.Eshte me letra dhe siguracion te paguar deri ne janar 2022
Auto Blevdi
0697941090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione