Publikuar: Qer 10 2023 11:54

Mercedes Benz 1990 Retro

Publikuar: Qer 10 11:54
Shikime: 5
Disponojme makina Retro te llojeve te ndryshme sipas kerkeses dhe deshires tuaj .
Makinat vijne me porosi nga usa 🇺🇲
Makinat jan ne gjendje perfekte per vitin e tyre te prodhimit .
Na kontaktoni ne nr : 0676233223 Andi
Ose ne faqen tone ne instagram: Auto_andi1
Mercedes Benz Sel 300 D 1990
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676233223

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione